Batman Otel | Batman Hotel | Batman Atlıhan Park Otel | Batman Oteller - Odalar - Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İşletmemiz Atlıhan Park Hotel adı altında temellerini 2013 yılının sonlarına doğru atmış 2016 yılının ilk ayından itibaren konuklarını ağırlamaya başlamıştır.

VİZYONUMUZ:

Misafirlerimize gönül rahatlığıyla konaklayabilecekleri, iş toplantılarını yapabilecekleri konforu sunarak rekabet gücünü sürekli kılmaktır.

MİSYONUMUZ:

İnsana, doğaya ve sektöre saygılı çalışma anlayışı ile müşteri ve sektör temsilcileriyle işbirliği yaparak personelimizin eğitimine önem vererek mevzuat şartlarına uygun, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayacak kaliteli hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ:

Müşteri odaklılık:

Otelimizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin gelecekteki beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilecek ortamlar oluşturmak ve müşteri beklentilerinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak.

Çalışanlar:

İşletme başarısını çalışanların başarı ve mutluluğu ile aynı ortamda tutarak çalışan memnuniyetini ilkelerimiz çerçevesinde üst seviyede tutmak, çalışanların sosyal ve mesleki gelişimlerini sağlamak için gerekli ortamlar oluşturmaktır.

M.Murat Gürbüz

Genel Müdür 

EKİBİMİZ